Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

ESCAPE

Trendlerle uyumlu ve birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çeken Escape saat modelleri, Girne Akay Optik ve Saat kalitesi ve güvencesi ile ayağınıza geliyor.

ABD kökenli Escape; çanta, gözlük, takı gibi aksesuarların yanı sıra, saat üretiminde çığır açmış bir firma olarak öne çıkıyor. Üst düzey kaliteye sahip ve farklı tasarımları ile dikkat çeken marka, birbirinden şık aksesuarlarıyla modanın nabzını tutuyor. Son yıllarda saat sektöründe hızla büyüyen marka, özgün ve yenilikçi modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Saat tutkunlarının vazgeçemediği markalardan biri olan Escape, trendlere ayak uyduran ürünleriyle hem genç, hem modayı yakından takip eden kadın ve erkeklere hitap ediyor.

Escape erkek saat modelleri, sağlamlıkları ve kusursuz tasarımları ile dikkat çekiyor. Deri ve silikon kayış alternatifleriyle kalıpların dışına çıkarak, enerjik ve sportif bir yapıya sahip olan saat sever erkeklerin beğenisine sunuluyor. Escape metal kayış çeşitlerinde ise, klasik ve modern çizgilerin birleşimine atıfta bulunuluyor.

Zarif bir zevke hitap eden Escape kadın saat modelleri, göz alıcı tasarımları ile fark yaratıyor. Metal, gold ve rose gold olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunan saatler, taşsız modelleri ile spor ve klasik tarzlarla uyum yakalarken, taşlı tasarımları ile de son derece cesur bir imaj sergiliyor. Seramik ve deri kayış modelleriyle tercih edilebilen saatler, stil sahibi kadınlara, işlevsellik ve güzelliği bir arada sunuyor.

Şıklığınızı yansıtan Escape saatleri, Girne Akay Optik ve Saat güvencesiyle satın almak için kategori sayfasını inceleyebilir ve tarzınıza en yakışan saati seçebilirsiniz.