Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Akay Optik ve Saat tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Akay Optik ve Saat’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Akay Optik ve Saat, Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Akay Optik ve Saat herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Akay Optik ve Saat şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Akay Optik ve Saat’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Akay Optik ve Saat’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Akay Optik ve Saat’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

DIESEL

Cesur ve modern çizgilerin harmanlandığı çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çeken Diesel takı ve aksesuar modelleri ile modaya eşlik etmeye devam ediyor. Diesel’in göz alıcı, iddialı takı ve aksesuar koleksiyonları kuşkusuz en anlamlı hediyelerini oluşturacak.

1978 Yılında Renzo Rosso tarafından İtalya'da kurulan Diesel, günümüzde dünyanın en bilinen ve en güvenilir markaları arasında yer alıyor. Hem kadınları hem de erkekleri baştan çıkaran, ikonik saatlerinin yanı sıra benzersiz takılarıyla ve aksesuarlarıyla da her yaştan insanı cezbetmeyi başarıyor. Dinamik yapısına gece gündüz stilinizi tamamlayacak pek çok göz alıcı detay ekleyen Diesel’in deri detaylı bileklikleri, metal işlemeli kolyeleri ve gösterişli takıları bu senenin en trend modelleri arasında öne çıkıyor. Zincir, metal, zımba gibi aksesuarlarla zenginleştirilmiş tasarımlar pek çok tarzı aynı anda harmanlama imkanı veriyor. Bu modellerle siz de stilinizi farklı bir tarzla tamamlayabilir ve kısa zamanda bu çarpıcı takı ve aksesuarları hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline getirebilirsiniz.

Her detayı kusursuz bir işçilikle harmanlayan Diesel takı ve aksesuar modelleri şık ve zamansız moda trendlerini de ortaya koyuyor. Hem klasik hem de sportif ürünleriyle kullanıcısına pek çok alternatif sunan marka, size ve stilinize yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor. Her yıl ürün gamına yenilerini ekleyen marka, kaliteli, yenilikçi ve farklı tasarım zevkini de tarzına önem veren kişilerin beğenisine sunmayı unutmuyor.

Sokakları her daim podyum ışıltısına döndüren Diesel’in şık detaylarıyla hayat bulan takıları ile modanın sembolü haline dönüşmeye ve yeni sezona Diesel Takı, Kıbrıs yetkili bayisi Girne Akay Optik ve Saat farkıyla hazır olun. Doğadan ilham alan ve ruhunuzu yansıtan yenilikçi modelleri ile Diesel takı sizi bekliyor.